Staff

Competent and committed

Management

Afdelingsleder (Udskolingen)
Christian Munch Christoffersen

Secretaries

Skolesekretær
Lene Farmann Nielsen

Teachers

Lærer
Aase Godtfredsen
Lærer
Anne-Mette Krogh
Musiklærer
Anne-Sofie Mejlbjerg
Lærer
Birthe Mouritsen Risager
Lærer
Carsten Bo Sørensen
Lærer
Christa Krogh Bodilsen
Lærer
Christell Christensen
Lærer
Christina Jørgensen
Lærer, skolebibliotekar
Dan Damsø
Lærer
Elsa Karina Helmann
Lærer
Else Bjerre
Lærer
Elsebeth Hedegaard
Lærer
Elsebeth Ørum
Lærer
Gitte Madsen
Børnehaveklasseleder
Hanne Mouridsen
Lærer
Heidi Jensen
Lærer
Heine Grube Pedersen
Lærer
Henrik Krogh
Lærer
Inge Mereta Kristoffersen
Pædagog, støtte i skolen
Jane Lykkebo Nielsen
Lærer
Lena Bille Pedersen
Lærer
Lilly Dalsgaard
Lærer
Maja Secher Graversen
Lærer
Mariane Glejbjerg Strunge
Lærer
Michael Ulv
Musiklærer
Morten Hougaard Hansen
Lærer
Per Abrahamsen
Lærer
Randi Hinge Madsen
Lærer
Steen Karlsson
Lærer
Susanne Morthorst
Lærer
Tine Worsøe Nielsen
Lærer
Vibeke Holmbo Mikkelsen
Børnehaveklasseleder
Susanne Sørensen

After school club

Pædagogmedhjælper
Bodil Nielsen
Pædagog
Gitte Højgaard Knudsen
Pædagogisk assistent
Henrik Borup Kristiansen
Pædagogmedhjælper
Lasse Nicolaisen
Pædagog
Peter Eriksen
Pædagog
Rasa Vedel
Børnehaveklasseleder
Susanne Sørensen
Pædagog
Trine Kousgaard
Børnehaveklasseleder
Hanne Mouridsen

Kindergarden and nursery

Souschef i Børnehuset og AKT
Trine Hauballe Esmann
Pædagog
Allan Bech
Pædagog
Anna Justyna Kozlowska
Musiklærer
Anne-Sofie Mejlbjerg
Pædagogmedhjælper
Celia Klausen
Pædagogisk assistent
Fang Sun
Pædagog
Helle Munch Egeskov
Pædagog (pt. på barsel)
Karina Vig Tshisungu
Pædagog
Lene Hartvigsen
Pædagog (pt. på barsel)
Lone Lund Jensen
Pædagogmedhjælper
Pia Petersen
Pædagog
Sidse Leszczynski
Pædagog
Stine Eielskov Sørensen
Pædagog
Patricia Bernburg
Pædagog
Sabine Refsgaard Nielsen

Tecnical service - Janitor og and clearning

Pedel
Bo Danielsen
Pedelmedhjælper
Bo Vernegren
Pedel
Carl Schou
Teknisk assistent
Jan Andresen
Rengøringsassistent
Nidhal Malan
Rengøringsassistent
Shelley Negongo

Kitchen

Køkkenassistent
Laila Sørensen
Køkkenassistent
Karina Andreasen
Køkkenassistent
Laila Rasmussen
Køkkenassistent
Tina Møller

Library

biblioteksassistent
Else-Marie Jørgensen
Lærer, skolebibliotekar
Dan Damsø

Minister

Præst Sct. Norberts Kirke
Jan Ophoff